Publications Office of the EU
2023-122. Suministro de reactivos con cesión del equipamiento necesario para la detección de sangre oculta en heces para el Servicio de Bioquímica y Genética Molecular, con destino el Hospital Clínic de Barcelona (HCB). - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2023-122. Suministro de reactivos con cesión del equipamiento necesario para la detección de sangre oculta en heces para el Servicio de Bioquímica y Genética Molecular, con destino el Hospital Clínic de Barcelona (HCB).

  • Uverejnené
    20/11/2023
  • Rok
    18/12/2023
  • Odpiranje ponudb
    19/12/2023
  • Oddano
    29/02/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
CONSORCI HOSPITAL CLÍNIC DE BARCELONA (HCB)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33696500 Laboratorijski reagenti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,151,640.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2023-122
Opis

Suministro de reactivos con cesión del equipamiento necesario para la detección de sangre oculta en heces para el Servicio de Bioquímica y Genética Molecular, con destino el Hospital Clínic de Barcelona (HCB).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/bfb5ccb3-d0d3-4736-b44c-27c5817eef39/300008717
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/bfb5ccb3-d0d3-4736-b44c-27c5817eef39/300008717
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/12/2023 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Criterios de adjudicación: Varios criterios: Criterio: Diseño que facilite la manipulación del tubo Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 10,00% Criterio: Continuidad respecto a la técnica utilizada actualmente Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 15,00% Criterio: Cantidad de la literatura científica aportada Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 10,00% Criterio: Mayor velocidad de procesamiento de muestras Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 7,00% Criterio: Facilitación de la carga continua Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 7,00% Criterio: Flexibilidad software Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 7,00% Criterio: Programas de control de calidad externo Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 7,00% Criterio: Precio Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 30,00% Criterio: Reducción del precio de las determinaciones anual por aumento de actividad Tipo de evaluación: objetivo - aplicación de fórmula Ponderación sobre 100%: 7,00%.
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
1,151,640.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: PALEX MEDICAL, S.A.
Poštni naslov:
Kraj: SANT CUGAT DEL VALLES
Poštna številka: 08195
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.