Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Gradbena dela na šolskih stavbah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Gradbena dela na šolskih stavbah

  • Uverejnené
    07/06/2011
  • Rok
    02/08/2011
  • Odpiranje ponudb
    03/08/2011
  • Oddano
    12/04/2012
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214200 Gradbena dela na šolskih stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
6,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10,499,403.34 EUR
Referenčna številka ponudbe
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Opis

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/08/2011 10:30
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
6,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
10,499,403.34 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Poštni naslov: Rua Joaquim Marques, nº 34
Kraj: Ponta Delgada
Poštna številka: 9501-950
Krajina: PRT

Uradno ime: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Poštni naslov: Rua Joaquim Marques, nº 34
Kraj: Ponta Delgada
Poštna številka: 9500-950
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.