Publications Office of the EU
Nemčija-Neubiberg: Razvoj programske opreme za obdelavo transakcij in programske opreme po naročilih uporabnikov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Neubiberg: Razvoj programske opreme za obdelavo transakcij in programske opreme po naročilih uporabnikov

  • Oddano
    29/07/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Universität der Bundeswehr München
Kraj izvajanja
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72232000 Razvoj programske opreme za obdelavo transakcij in programske opreme po naročilih uporabnikov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
513,126.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
M/HSB1/LT021/DTEC_HW
Opis

Als Unterstützung in der Methodenausbildung entwickelte die UniBw M in den letzten vier Jahren zusammen mit der Dagdasolutions GmbH & Co. KG die Forschungs-, Lehr- und Lernsoftware Doku-Met QDA, die das Interpretieren mit der Dokumentarischen Methode unterstützt und mit der mittlerweile diese spezifische Form des Methodenwissens vermittelt und trainiert werden kann. Auftragsgegenstand ist die Weiterentwicklung und die Implementierung einer KI-Anwendung für Doku-Met QDA.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not specified
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
513,126.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Dagdasolutions GmbH & Co. KG
Poštni naslov: Bavariafilmplatz 7 / Geb. 57
Kraj: Grünwald
Poštna številka: 82031
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.