-
Uverejnené27/06/2018
-
Rok30/08/2018
-
Odpiranje ponudb31/08/2018
-
Oddano18/01/2019
-
Danes02/09/2026
Nastavitveni pripomočki
Bolgarija-Sofija: Električni števci
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Uradno ime: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nacionalna registracijska številka: 130277958
Poštni naslov: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Kraj: София
Koda NUTS: BG411
Poštna številka: 1784
Krajina: BGR
Kontaktna oseba: Светлана Илиева
Glavni naslov: www.cez-rp.bg
Poštni naslov: ул. Г. Бенковски № 50-9
Kraj: Хасково
Poštna številka: 6300
Krajina: BGR
Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.