Publications Office of the EU
Grčija-Atene: Naprave za tomografijo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Atene: Naprave za tomografijo

  • Uverejnené
    12/11/2011
  • Rok
    09/01/2012
  • Odpiranje ponudb
    10/01/2012
  • Oddano
    20/12/2013
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33115000 Naprave za tomografijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
528,455.28 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
649,440.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
31228/09-11-2011
Opis

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/01/2012 11:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
528,455.28 EUR
Končna pogodbena vrednost
649,440.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Poštni naslov: Τζαβέλλα 1-3
Kraj: Αθήνα, Χαλάνδρι
Poštna številka: 152 31
Krajina: GRC
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.