Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Storitve odobravanja kreditov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Storitve odobravanja kreditov

  • Uverejnené
    27/07/2011
  • Rok
    01/09/2011
  • Odpiranje ponudb
    01/09/2011
  • Oddano
    28/09/2011
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: PL524 Opolski
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66113000 Storitve odobravanja kreditov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,472,208.33 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,702,966.77 PLN
Referenčna številka ponudbe
ZP.271.1.11.2011
Opis

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/09/2011 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,472,208.33 PLN
Končna pogodbena vrednost
2,702,966.77 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Poštni naslov: ul. Książąt Opolskich 29
Kraj: Opole
Poštna številka: 45-005
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.