Publications Office of the EU
Italija-Brescia: Storitve zbiranja odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Brescia: Storitve zbiranja odpadkov

  • Uverejnené
    01/10/2016
  • Rok
    04/11/2016
  • Odpiranje ponudb
    10/11/2016
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Provincia di Brescia
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITC47 Brescia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90511000 Storitve zbiranja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,476,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Servizio di raccolta rifiuti urbani e assimilati con raccolta differenziata, gestione del centro di raccolta comunale e avvio a recupero/smaltimento di tutte le frazioni di raccolta rifiuti e spazzamento strade. Periodo 1.1.2017-31.12.2018 — Comune di Stezzano (BG).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Provincia di Brescia
Poštni naslov: Via Musei 32
Kraj: Brescia
Koda NUTS: ITC47
Poštna številka: 25121
Krajina: ITA
Glavni naslov: http://www.provincia.brescia.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/11/2016 10:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,476,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.