Publications Office of the EU
Francija-Sainte-Maxime: Boni za prehrano - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Sainte-Maxime: Boni za prehrano

  • Oddano
    20/11/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
soc economie mixte amena const et gest
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL05 Var
Naslov kupca
NUTS code: FRL05 Var
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30199770 Boni za prehrano
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
200,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

fourniture, conditionnement et livraison de titres-restaurant pour les besoins de la SEMA et de la spl sud plaisance à sainte-maximemarche no 2023-ad-04-00-ac-fe

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
200,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: edenred france s.a.s
Poštni naslov: immeuble Columbus - 166/180, boulevard Gabriel Péri -
Kraj: Malakoff Cedex
Poštna številka: 92245
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.