Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Dvigala, skipi, gradbena dvigala, premična stopnice in premične steze - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

AT-Sankt Pölten: Dvigala, skipi, gradbena dvigala, premična stopnice in premične steze

  • Uverejnené
    14/07/2011
  • Rok
    10/08/2011
  • Odpiranje ponudb
    11/08/2011
  • Oddano
    24/02/2012
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42416000 Dvigala, skipi, gradbena dvigala, premična stopnice in premične steze
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,978,070.24 EUR
Referenčna številka ponudbe
BD6-LKH-91/120-2011
Opis

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/08/2011 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,978,070.24 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: KONE AG
Poštni naslov: Peppertstraße 33/6
Kraj: Sankt Pölten
Poštna številka: 3100
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.