Publications Office of the EU
Nacionalna prevozna storitev - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Nacionalna prevozna storitev

  • Uverejnené
    01/07/2026
  • Danes
    03/09/2026
  • Rok
    18/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Norrköpings kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
63500000 Storitve potovalnih agencij in organizatorjev potovanj ter storitve pomoči turistom
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,200,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Naloga vključuje rezervacijo in upravljanje nacionalnih potovalnih storitev v imenu občine Norrköping. Nacionalne potovalne storitve temeljijo na zakonu (1997:735) o nacionalnih potovalnih storitvah in se nanašajo na potovanja znotraj Švedske od ene občine do druge zunaj okrožja Östergötland. Občina Norrköping je tista, ki izdaja dovoljenja za nacionalne potovalne storitve za posameznega potnika. Poslanstvo dobavitelja je rezervirati in upravljati potovanje od začetka do konca. Več informacij je na voljo v razpisnih zahtevah.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.e-avrop.com/norrkk_tekniska/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133796
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://www.e-avrop.com/norrkk_tekniska/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133796
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
3,200,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.