Publications Office of the EU
CZ-Brno: Računalniška oprema in pribor - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

CZ-Brno: Računalniška oprema in pribor

  • Uverejnené
    10/09/2011
  • Rok
    14/10/2011
  • Odpiranje ponudb
    14/10/2011
  • Oddano
    24/10/2011
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30200000 Računalniška oprema in pribor
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,017,665.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
PC/2011/OND
Opis

Dodávka PC a notebooků.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/10/2011 14:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

30200000 - Računalniška oprema in pribor

30213000 - Osebni računalniki

30210000 - Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema)

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
4,000,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
4,017,665.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: UNIS COMPUTERS,a.s.
Poštni naslov: Jundrovská 31
Kraj: Brno
Poštna številka: 624 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.