Publications Office of the EU
Francija-Tours: Storitve izvajanja programske opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Tours: Storitve izvajanja programske opreme

  • Uverejnené
    13/02/2018
  • Rok
    27/02/2018
  • Oddano
    22/06/2018
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Semivit
Kraj izvajanja
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Naslov kupca
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72263000 Storitve izvajanja programske opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
794,356.71 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Marché composé d'une tranche ferme et d'une tranche optionnelle. Se référer au Rc.
— Fourniture des licences du progiciel de gestion immobilière,
— prestations du déploiement dudit progiciel au sein des structures du groupement de commandes: l'installation, les éventuelles adaptations de paramétrage, les prestations de formations des utilisateurs,
— assistance aux utilisateurs,
— prestations de maintenance.
Le marché portera sur la fourniture de la solution pour les 3 bénéficiaires du groupement de commande, soit :
— la Semivit qui représente 4 156 logements,
— la Sem Maryse Bastié qui représente 1 638 logements,
— la Tourangelle qui représente 1 805 logements.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.pro-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
794,356.71 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Aaeron
Poštni naslov: 9/11 rue Jeanne Braconnier
Kraj: Meudon-la-Forêt Cedex
Poštna številka: 92366
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.