Publications Office of the EU
Nemčija-Greifswald: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Greifswald: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    16/05/2017
  • Rok
    20/06/2017
  • Oddano
    13/09/2017
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Universitäts- und Hansestadt Greifswald, Der Oberbürgermeister, Immobilienverwaltungsamt, Abt. Hochbau
Kraj izvajanja
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Naslov kupca
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,450,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
101,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Die Universitäts- und Hansestadt Greifswald plant für den Standort der CDF-Schule in Greifswald den Neubau einer Zweifeld-Sporthalle für den Schul- und Vereinssport. In der Planung wurden die Anforderungen aus dem Schullehrplanes, der Nutzung zum Wettbewerbsbetrieb der Vereine, Veranstaltungen im Fechtsport und der Möglichkeit für Zuschauerplätze umgesetzt.
Die Sporthalle hat eine Grundfläche von 1 089 m2 sowie eine Höhe von mind. 7 m über dem Handballfeld und wird als Stahlbau errichtet. Die Funktionsräume sind unterteilt in Umkleide- und Zuschauerbereiche und werden als Mauerwerksbau ausgeführt.
Im Bereich der Sporthallenfassade ist eine Solarthermieanlage mit 105 m2 integriert, des Weiteren ist auf dem Grundstück eine Retentionsanlage vorgesehen.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Universitäts- und Hansestadt Greifswald, Der Oberbürgermeister, Immobilienverwaltungsamt, Abt. Hochbau
Poštni naslov: Markt 15
Kraj: Greifswald
Koda NUTS: DE801
Poštna številka: 17489
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Universitäts- und Hansestadt Greifswald, Der Oberbürgermeister, Stadtbauamt, Abt. Bauverwaltung
Glavni naslov: www.greifswald.de
Po elektronski pošti:
https://portal.evergabemv.de/E36884137
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,450,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
101,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Bauconzept Planungsgesellschaft mbH
Poštni naslov: Bachgasse 2
Kraj: Lichtenstein/Sa.
Poštna številka: 09350
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.