Publications Office of the EU
Bolgarija-Svilengrad: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Svilengrad: Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago

  • Uverejnené
    18/06/2021
  • Rok
    16/07/2021
  • Odpiranje ponudb
    19/07/2021
  • Oddano
    27/10/2021
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - СВИЛЕНГРАД ЕООД
Kraj izvajanja
NUTS code: BG422 Хасково
Naslov kupca
NUTS code: BG422 Хасково
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
387,379.03 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
443,841.94 BGN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

„Доставка на медицински изделия - консумативи за нуждите на МБАЛ-Свиленград ЕООД по обособени позиции”

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/142071
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/07/2021 09:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.