Publications Office of the EU
ÖGK – program za preprečevanje lahkih otrok – sklop 4: Zgornja Avstrija - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

ÖGK – program za preprečevanje lahkih otrok – sklop 4: Zgornja Avstrija

  • Uverejnené
    02/09/2025
  • Rok
    17/10/2025
  • Oddano
    29/01/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Österreichische Gesundheitskasse
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: AT130 Wien
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85100000 Zdravstvene storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,493,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
4
Opis

Cilj zadevnega postopka za oddajo javnega naročila je bil naročiti storitve za vzpostavitev z dokazi podprtega interdisciplinarnega standardiziranega skupinskega ambulantnega programa za otroke in mladostnike z debelostjo. Sklop 4 se je nanašal na Deželo Zgornja Avstrija.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/223900
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://schramm-oehler.vergabeportal.at/Detail/223900
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Schriftliches Konzept
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Bewertungsrelevanter Gesamtpreis
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Schriftliches Konzept
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Bewertungsrelevanter Gesamtpreis
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Schriftliches Konzept
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Bewertungsrelevanter Gesamtpreis
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,493,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Verein PROGES
Poštni naslov:
Kraj: Linz
Poštna številka: 4020
Krajina:
Uradno ime: Ronge & Partner GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Tattendorf
Poštna številka: 2523
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.