Publications Office of the EU
Avstrija-Dunaj: Preproge - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avstrija-Dunaj: Preproge

  • Uverejnené
    01/02/2023
  • Rok
    14/02/2023
  • Oddano
    20/11/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ÖBB-Technische Services-GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: AT13 Wien
Naslov kupca
NUTS code: AT130 Wien
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39531000 Preproge
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
333,938.88 EUR
Referenčna številka ponudbe
94018
Opis

Lieferung von Teppichbelag für das Railjet Umbau Projekt

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.provia.at
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
333,938.88 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Tisca Tischhauser AG
Poštni naslov:
Kraj: Bühler
Poštna številka:
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.