Publications Office of the EU
OKVIRNI ZAČASNI SPORAZUM O KUHINJSKIH KUHINJAH BREZ OHRANJANJA OS - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

OKVIRNI ZAČASNI SPORAZUM O KUHINJSKIH KUHINJAH BREZ OHRANJANJA OS

  • Oddano
    19/01/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15131400 Izdelki iz prašičjega mesa
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
4266472_2023_PAAPD1416400
Opis

Sklop št. 1. POKE COTTON BREZ REFRIGERATED OS: najmanj 100 kg – največ 50 000 kg; PRIPOMBA: Vsak gospodarski subjekt ima pravico zahtevati pojasnila ali dodatne informacije, podpisane z razširjenim elektronskim podpisom, samo prek družbe SEAP, in sicer najpozneje 17 dni pred rokom za oddajo ponudb v skladu s členom 160(1) in (2) zakona 98/2016. Če bodo zahteve za pojasnila ali dodatne informacije poslane v zgoraj navedenem roku, bodo odgovori objavljeni v SEAP v 10 dneh pred rokom za oddajo ponudb v skladu s členom 161(1) in (2) zakona 98/2016, javni naročnik pa ne bo ugodil zahtevam, predloženim z drugimi komunikacijskimi sredstvi ali v roku, ki ni določen.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV

15131400 - Izdelki iz prašičjega mesa

15113000 - Prašičje meso

15110000 - Meso

Metoda oddaje
FACTORUL III - pentru realizarea unei etape de producție în regiunea de dezvoltare unde își are sediul autoritatea contractantă.
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: MATRA S.R.L.
Poštni naslov:
Kraj: Scornicesti
Poštna številka: 235600
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.