Publications Office of the EU
Poljska-Gryfice: Komunalno opremljanje stavbnih zemljišč - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Gryfice: Komunalno opremljanje stavbnih zemljišč

  • Uverejnené
    19/10/2018
  • Rok
    27/11/2018
  • Odpiranje ponudb
    27/11/2018
  • Oddano
    08/02/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Skarb Państwa, Państwowe Gospodarstwo Leśne, Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Gryfice
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL428 Szczeciński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45111291 Komunalno opremljanje stavbnih zemljišč
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
55,715.68 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
48,642.70 PLN
Referenčna številka ponudbe
SA.270.1.14.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę zbiornika retencyjnego wody wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie działki nr 269 obręb Przybiernowo, gm. Brojce, pow. gryficki.
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w dokumentacji projektowej (projekt budowlany, projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, opinia geotechniczna, operat wodno-prawny oraz decyzje administracyjne) – stanowiącej załącznik nr 6 do niniejszej SIWZ.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfice
Poštni naslov: Osada Zdrój 1
Kraj: Gryfice
Koda NUTS: PL428
Poštna številka: 72-300
Krajina: POL
Glavni naslov: www.gryfice.szczecin.lasy.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/11/2018 10:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
55,715.68 PLN
Končna pogodbena vrednost
48,642.70 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Drew-Kos Dariusz Różycki
Poštni naslov: ul. Chojnicka 74
Kraj: Tuchola
Poštna številka: 89-500
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.