Publications Office of the EU
D-Heidelberg: Odstranjevanje azbesta - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

D-Heidelberg: Odstranjevanje azbesta

  • Oddano
    26/07/2012
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45262660 Odstranjevanje azbesta
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
318,468.03 EUR
Referenčna številka ponudbe
12-02278
Opis

Schadstoffsanierung.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV

45262660 - Odstranjevanje azbesta

90700000 - Okoljske storitve

45400000 - Zaključna gradbena dela

90000000 - Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem

45453000 - Remontna in sanacijska dela

90740000 - Storitve sledenja in spremljanja onesnaževal ter rehabilitacije

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
318,468.03 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Proklima GmbH
Poštni naslov: Rathsbergstr. 70
Kraj: Nürnberg
Poštna številka: 90411
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.