Publications Office of the EU
Nemčija-Ilmenau: Numerično krmiljeni stroji za obdelavo kovin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Ilmenau: Numerično krmiljeni stroji za obdelavo kovin

  • Uverejnené
    07/06/2019
  • Rok
    18/07/2019
  • Odpiranje ponudb
    18/07/2019
  • Oddano
    12/08/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Kraj izvajanja
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Naslov kupca
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42632000 Numerično krmiljeni stroji za obdelavo kovin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
250,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
249,854.55 EUR
Referenčna številka ponudbe
TU-053/19-24-MN
Opis

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Poštni naslov: Max-Planck-Ring 14
Kraj: Ilmenau
Koda NUTS: DEG0F
Poštna številka: 98693
Krajina: DEU
Glavni naslov: http://www.tu-ilmenau.de
Po elektronski pošti:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/07/2019 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
250,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
249,854.55 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: DMG Mori Academy GmbH
Poštni naslov: Gildemeisterstraße 60
Kraj: Bielefeld
Poštna številka: 33689
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.