Publications Office of the EU
Belgija-Anvers: Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Anvers: Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema

  • Uverejnené
    29/12/2015
  • Rok
    08/02/2016
  • Odpiranje ponudb
    08/02/2016
  • Oddano
    02/07/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Digipolis
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32000000 Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
363,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
DP-D000053-F03
Opis

Het op afroep leveren en ondersteunen van tweedehands IT materiaal zoals onder meer, maar niet gelimiteerd tot: desktops, laptops, netwerkmateriaal en bijhorende opties op basis van een driemaandelijks geactualiseerde prijslijst.
Zie bijlage.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/02/2016 13:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
363,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: FTC BVBA
Poštni naslov: Van Halmaelelei 22
Kraj: Brasschaat
Poštna številka: 2930
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.