Publications Office of the EU
Švica-Thoune: Inženirske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Švica-Thoune: Inženirske storitve

  • Uverejnené
    10/11/2018
  • Rok
    19/12/2018
  • Odpiranje ponudb
    09/01/2019
  • Oddano
    01/02/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Office fédéral des routes (OFROU), Division infrastructure routière Ouest, Filiale Thoune
Kraj izvajanja
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Naslov kupca
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71300000 Inženirske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
655,010.00 CHF
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

N08.52 140050 — N08 Naturgefahren Spiez-Interlaken West — Projektverfasser Bau (ID 2733).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Office fédéral des routes OFROU, Division infrastructure routière Ouest, filiale Thoune
Poštni naslov: Uttigenstrasse 54
Kraj: Thoune
Koda NUTS: CH0
Poštna številka: 3600
Krajina: CHE
Kontaktna oseba: «Nicht öffnen - Offertunterlagen N08.52 — N08 Naturgefahren Spiez-Interlaken West — PV Bau (ID2733)»
Glavni naslov: https://www.simap.ch
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/01/2019 23:59
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
655,010.00 CHF
Oddaja naročil
Uradno ime: Porta West AG
Poštni naslov: Waldeggstrasse 3
Kraj: Interlaken
Poštna številka: 3800
Krajina: CHE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.