Publications Office of the EU
Švedska-Skövde: Storitve pregledovanja odtočnih kanalov in storitve svetovanja pri čiščenju komunalnih odplak - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Švedska-Skövde: Storitve pregledovanja odtočnih kanalov in storitve svetovanja pri čiščenju komunalnih odplak

  • Uverejnené
    11/03/2020
  • Rok
    15/04/2020
  • Odpiranje ponudb
    16/04/2020
  • Oddano
    20/04/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Skövde kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Naslov kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90490000 Storitve pregledovanja odtočnih kanalov in storitve svetovanja pri čiščenju komunalnih odplak
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
KS2020.0056
Opis

Tillgodose behov av Tv- Inspektioner, Högtrycksspolning av avloppsledningsnät och Slamsugning av dagvattenbrunnar och ACO-dränrännor samt tömning och besiktning av fett och oljeavskiljare

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afzfhofqxb&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/04/2020 00:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
4,000,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: XR Miljöhantering AB
Poštni naslov: Box 30
Kraj: Skövde
Poštna številka: 541 21
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.