Publications Office of the EU
Deponija Nathan Hale – sanacija podzemne vode – PhIIIb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Deponija Nathan Hale – sanacija podzemne vode – PhIIIb

  • Uverejnené
    22/12/2023
  • Rok
    23/01/2024
  • Oddano
    21/05/2024
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen, Niederlassung Mitte Zentrale Vergabe
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE71E Wetteraukreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
435,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
563,931.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
VG-0427-2023-1244
Opis

Sanacija podzemne vode se izvaja z ekstrakcijo, čiščenjem (P&T) in naknadno čisto filtracijo podzemne vode na zgornji meji območja škode. Namen tega je po eni strani odstraniti maso onesnaževal z območja sekundarnega vira, po drugi strani pa spodbuditi naravno razgradnjo onesnaževal. Odvisno od rezultatov prvega leta delovanja se dodatek nitrata v infiltrirano vodo po potrebi naknadno vgradi. V prvem letu delovanja bo najprej preučeno, v kolikšni meri se izboljša razpoložljivost akceptorjev elektronov na območjih, kjer so trenutno prisotne nizke koncentracije nitratov (< 5 mg/l), in sicer izključno z odvzemom podtalnice in čisto filtracijo prečiščene vode. Predvidena je ekstrakcija in čista filtracija od 1,25 l/s do največ 2,0 l/s. Čistilna naprava podzemne vode je sestavljena iz naslednjih sestavnih delov: Posoda za shranjevanje, predobdelava + peščeni filter in sistem za čiščenje z aktivnim ogljem

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.hessen.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://vergabe.hessen.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Projektorganisation zur Qualitätssicherung
Ocenjena vrednost
435,000.00
Končna pogodbena vrednost
563,931.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Arcadis Germany GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Darmstadt
Poštna številka: 64293
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.