Publications Office of the EU
Portugalska-Lizbona: Varovalne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Lizbona: Varovalne storitve

  • Uverejnené
    14/10/2020
  • Rok
    08/11/2020
  • Oddano
    29/12/2020
  • Odpiranje ponudb
    09/11/2021
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Biblioteca Nacional de Portugal
Kraj izvajanja
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Naslov kupca
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79710000 Varovalne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
369,697.56 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
354,468.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
CC 37/2020
Opis

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Biblioteca Nacional de Portugal
Nacionalna registracijska številka: 501516980
Poštni naslov: Campo Grande, 83
Kraj: Lisboa
Koda NUTS: PT170
Poštna številka: 1749-081
Krajina: PRT
Glavni naslov: www.bnportugal.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/11/2021 11:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
369,697.56 EUR
Končna pogodbena vrednost
354,468.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: PSG — Segurança Privada, S. A.
Poštni naslov: Rua Montes Velhos, s/n
Kraj: Aljustrel
Poštna številka: 7600-091
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.