Publications Office of the EU
Francija-Lyon: Računovodske in revizorske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Lyon: Računovodske in revizorske storitve

  • Uverejnené
    18/10/2018
  • Rok
    20/11/2018
  • Odpiranje ponudb
    21/11/2018
  • Oddano
    02/01/2019
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Crédit Municipal de Lyon
Kraj izvajanja
NUTS code: FR France
Naslov kupca
NUTS code: FR France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79210000 Računovodske in revizorske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
354,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
AVIS no18-05
Opis

Externalisation du dispositif de contrôle périodique prévu par l'arrêté du 3.11.2014 pour les 9 Caisses de crédit municipal, membres du groupement de commandes: Avignon, Bordeaux, Dijon, Lyon, Nice, Nîmes, Strasbourg, Toulon, Toulouse.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Crédit municipal de Lyon
Nacionalna registracijska številka: 266900299
Poštni naslov: 221 rue Duguesclin
Kraj: Lyon
Koda NUTS: FR
Poštna številka: 69003
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: M. le directeur du crédit municipal de Lyon, 221 rue Duguesclin, 69003 Lyon
Glavni naslov: http://www.credit-municipal-lyon.fr
Po elektronski pošti:
https://www.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/11/2018 10:00
Kupci
Credit municipal de Lyon
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
354,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: PWC Advisory
Poštni naslov: 63 rue de Villiers
Kraj: Neuilly-sur-Seine
Poštna številka: 92200
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.