Publications Office of the EU
Francija-Le Mans: Storitve popravila tovornjakov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Le Mans: Storitve popravila tovornjakov

  • Uverejnené
    11/09/2018
  • Rok
    09/10/2018
  • Odpiranje ponudb
    10/10/2018
  • Oddano
    18/01/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Kraj izvajanja
NUTS code: FRG04 Sarthe
Naslov kupca
NUTS code: FRG04 Sarthe
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50114100 Storitve popravila tovornjakov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
440,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2018_0092_fcs_bl
Opis

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Nacionalna registracijska številka: 24720013200014
Poštni naslov: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Kraj: Le Mans
Koda NUTS: FRG04
Poštna številka: 72039
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.lemans.fr
Po elektronski pošti:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/10/2018 09:00
Kupci
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
440,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AD 72
Poštni naslov: 35 bd Pierre Lefaucheux
Kraj: Le Mans
Poštna številka: 72100
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.