Publications Office of the EU
Norveška-Sandvika: Pohištvo in oprema za kuhinje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Sandvika: Pohištvo in oprema za kuhinje

  • Uverejnené
    21/06/2016
  • Rok
    08/08/2016
  • Odpiranje ponudb
    08/08/2016
  • Oddano
    11/08/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bærum kommune Eiendom (Bærum municipality Property)
Kraj izvajanja
NUTS code: NO Norge
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39141400 Vgradne kuhinje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,600,000,036,000,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
16/8972
Opis

Bærum kommune Property invites tenderers to an open tender competition in connection with entry into framework agreement for the purchase of kitchen fittings and simple lockers.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/08/2016 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,600,000,036,000,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Interiørdesign AS
Poštni naslov: Karenslyst alle 57
Kraj: Oslo
Poštna številka: 0277
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.