Publications Office of the EU
Grčija-Irakleio Kritis: Beton - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Irakleio Kritis: Beton

  • Uverejnené
    20/12/2022
  • Rok
    17/02/2023
  • Odpiranje ponudb
    23/02/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Kraj izvajanja
NUTS code: EL431 Ηράκλειο
Naslov kupca
NUTS code: EL431 Ηράκλειο
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44114000 Beton
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
127843/15-12-2022
Opis

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ, ΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ, ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΩΛΗΝΩΝ. Με τα υλικά αυτά θα μπορεί να γίνει διάστρωση αγροτικών δρόμων με σκυρόδεμα ή επισκευή φθαρμένου σκυροδέματος σε αγροτικούς δρόμους καθώς και κατασκευή μικρών τεχνικών έργων (μικρά τοιχία, αντιστηρίξεις πρανών, αντιπλημμυρικά έργα). Οι προμήθειες αφορούν τις Δημοτικές Ενότητες και τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ηρακλείου. Θα είναι συνολικού ποσού 1.240.000,00 που θα βαρύνει την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΡΟΜΩΝ» με Κ.Α. 30-6662.025 του προϋπολογισμού του οικονομικού έτους 2022 του Φορέα

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.promitheus.gov.gr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/02/2023 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.