Publications Office of the EU
Beschaffung einer Desksharing-Software für die Stadt Münster - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beschaffung einer Desksharing-Software für die Stadt Münster

  • Uverejnené
    03/12/2024
  • Rok
    17/12/2024
  • Odpiranje ponudb
    17/12/2024
  • Oddano
    07/04/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Münster
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
-1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2024-0866-18
Opis

Beschaffung einer Desksharing-Software für die Stadt Münster

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXTDYYDY1128FPTR
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXTDYYDY1128FPTR
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/12/2024 07:30
Metoda oddaje
Merilo: Leistungspunkte gem. Lastenheft
Vrsta: quality
Opis:
Ponder (odstotek, točno) : 50
Merilo: Gesamtangebotspreis
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) : 50
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
-1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Flexopus GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Stuttgart
Poštna številka: 70180
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.