Publications Office of the EU
Italija-Sacile: Storitve priprave in dostave hrane za šole - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Sacile: Storitve priprave in dostave hrane za šole

  • Uverejnené
    06/05/2017
  • Rok
    10/07/2017
  • Oddano
    17/10/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Coopération technique Belge
Kraj izvajanja
NUTS code: BEZ Extra-Regio NUTS 1
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79200000 Računovodske, revizorske in davčne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
608,408.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
BTCCTB-Bxl 1673-F02_0
Opis

Servizio di ristorazione scolastica a ridotto impatto ambientale per le Scuole primarie e secondarie del Comune di Brugnera.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
608,408.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Euroristorazione Srl
Poštni naslov:
Kraj: Torri di Quartesolo (VI)
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.