Publications Office of the EU
Nemčija-Lauf: Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Lauf: Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav

  • Uverejnené
    07/05/2021
  • Rok
    02/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    02/06/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Lauf Bauamt FB5
Kraj izvajanja
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Naslov kupca
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2021-5.2-V090
Opis

Generalsanierung Bertleinschule Lauf an der Pegnitz Bauabschnitt 1b – Heizungsinstallation.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/802D950A-B59D-44F4-90A2-6322D8DF4E9D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/06/2021 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.