Publications Office of the EU
Gépjármű beszerzés és flottakezelés - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gépjármű beszerzés és flottakezelés

  • Uverejnené
    24/12/2024
  • Rok
    14/01/2025
  • Odpiranje ponudb
    14/01/2025
  • Oddano
    19/03/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ESZFK Egészséginformatikai Szolgáltató és Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: HU110 Budapest
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34100000 Motorna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
EKR000801502024
Opis

17 db személygépjármű beszerzése 48 hónapos bérleti szolgáltatás keretében az ESZFK Nonprofit Kft. számára.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000801502024/reszletek
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000801502024/reszletek
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/01/2025 14:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 2. Teljesítési határidő
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: price
Opis: 1. Szolgáltatási havidíj összesen (nettó HUF)
Ponder (odstotek, točno) : 95
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: MOL Fleet Solution Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštni naslov:
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1117
Krajina:
Uradno ime: Postaautó Duna Gépjármű-kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštni naslov:
Kraj: Debrecen
Poštna številka: 4030
Krajina:
Uradno ime: Mercarius Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštni naslov:
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1142
Krajina:
Uradno ime: Porsche Lízing és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštni naslov:
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1139
Krajina:
Uradno ime: Mészáros M1 Autókereskedő Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštni naslov:
Kraj: Felcsút
Poštna številka: 8086
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.