Publications Office of the EU
Furnizare dotări pentru Cabinet, în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Colegiul Național ,Nicolae Iorga”. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Furnizare dotări pentru Cabinet, în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Colegiul Național ,Nicolae Iorga”.

  • Uverejnené
    31/01/2024
  • Rok
    06/03/2024
  • Odpiranje ponudb
    06/03/2024
  • Oddano
    26/08/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Colegiul National "Nicolae Iorga"
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: RO221 Brăila
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39300000 Razna oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
24,493.00 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
4205505/2024/4
Opis

Obiectul contractului constă în „Furnizare dotări pentru Cabinet în cadrul proiectului «Educație pentru performanță»”, conform cerințelor solicitate în caietul de sarcini, astfel: propunerea tehnică va fi întocmită conform caietului de sarcini, parte integrantă din prezenta documentație de atribuire. Valoarea totală estimată este 42.117,64 lei fără TVA, defalcata astfel: Monedă: RON Lot 1 mobilier - 16.193,64 fără TVA Lot 2 materiale didactice – 1.431,00 fără TVA Lot 3 echipament IT - 24.493,00 fără TVA Numarul de zile pana la care ofertantii pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 11 zile

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/03/2024 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.