Publications Office of the EU
Češka-Plzeň: Storitve v zvezi z odpadki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Plzeň: Storitve v zvezi z odpadki

  • Uverejnené
    20/08/2016
  • Rok
    01/12/2016
  • Oddano
    30/01/2017
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Česká republika – Státní pozemkový úřad
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ03 Jihozápad
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
7,307,762.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
7,402,668.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
2VZ4278/2016-504202
Opis

Předmětem veřejné zakázky je odstranění stávající skládky pryskyřice, která se nachází v průmyslové oblasti na okraji Města Bělá nad Radbuzou, na pozemku p.č. č. 1588/3 a 1659/12 dle KN. Z odebraného vzorku pryskyřice bylo chemickými analýzami zjištěno, že se jedná o asfalt (katalogové číslo odpadu 17 03 02) klasifikován jako odpad ostatní (O). Před započetím vlastních prací na odstranění asfaltu bude zhotovitelem provedena příprava pozemku, která spočívá zejména v odstranění všech náletových dřevin rostoucích na ploše asfaltu. Práce na odstranění asfaltu budou tedy spočívat v rozbití (na kusovitost, s níž bude možná manipulace) asfaltu, jeho vysbírání z povrchu terénu, naložení na dopravní prostředek a odvoz na dodavatelem zvolenou skládku.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
7,307,762.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
7,402,668.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Ekoinvest Sokolov spol. s r.o.
Poštni naslov: Kostelní Bříza 20
Kraj: Březová
Poštna številka: 356 01
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.