Publications Office of the EU
Nemčija-Kiel: Obrazci - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Kiel: Obrazci

  • Uverejnené
    14/09/2018
  • Rok
    26/10/2018
  • Odpiranje ponudb
    29/10/2018
  • Oddano
    10/12/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Kraj izvajanja
NUTS code: DEF0 Schleswig-Holstein
Naslov kupca
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
22820000 Obrazci
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
442,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Kauf und Lieferung von Vordrucken für Dataport.
Das Los 1 beinhaltet Blanco-Rollenpapiere und Zahlschein- bzw. Überweisungsträgervordrucke (teilweise Rollen- bzw. Einzelblattware).
Das Los 2 beinhaltet Bescheide als Rollenware – diese müssen auch im Einzelblatt-Format lieferbar sein.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Poštni naslov: Gartenstr. 6
Kraj: Kiel
Koda NUTS: DEF02
Poštna številka: 24103
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Ralf Krätschmann
Glavni naslov: www.gmsh.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/10/2018 09:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.