Publications Office of the EU
Nemčija-Falkensee: Gradbena dela na stavbah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Falkensee: Gradbena dela na stavbah

  • Uverejnené
    17/06/2019
  • Rok
    17/07/2019
  • Odpiranje ponudb
    17/07/2019
  • Oddano
    24/09/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Falkensee
Kraj izvajanja
NUTS code: DE408 Havelland
Naslov kupca
NUTS code: DE408 Havelland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45210000 Gradbena dela na stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,161,903.14 EUR
Referenčna številka ponudbe
SF2019/109
Opis

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadt Falkensee
Poštni naslov: Falkenhagener Straße 43/49
Kraj: Falkensee
Koda NUTS: DE408
Poštna številka: 14612
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Fachbereich Hochbau
Glavni naslov: https://www.falkensee.de
Po elektronski pošti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/07/2019 13:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,161,903.14 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Perleberger Hochbau GmbH
Poštni naslov: Schwarzer Weg 5
Kraj: Perleberg
Poštna številka: 19348
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.