Publications Office of the EU
Italija-Omegna: Naprave in instrumenti za operacijske dvorane - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Omegna: Naprave in instrumenti za operacijske dvorane

  • Uverejnené
    19/04/2014
  • Rok
    10/06/2014
  • Odpiranje ponudb
    12/06/2014
  • Oddano
    14/08/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Azienda Sanitaria Locale VCO — Regione Piemonte
Kraj izvajanja
NUTS code: ITC14 Verbano-Cusio-Ossola
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
350,100.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
348,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
N.GARA 5564114; N. CIG 57226765A0
Opis

Fornitura di attrezzature sanitarie per le nuove sale operatorie del Presidio Ospedaliero di Verbania.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Azienda Sanitaria Locale ASL VCO
Poštni naslov: Via Mazzini 117
Kraj: Omegna
Poštna številka: 28887
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Ufficio Protocollo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/06/2014 09:30
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
350,100.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
348,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Trumpf Med Italia Srl
Poštni naslov: Via Cesare Battisti 31/C
Kraj: Limena
Poštna številka: 35010
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.