Publications Office of the EU
Francija-Nica: Izdelki in oprema za šport - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Nica: Izdelki in oprema za šport

  • Uverejnené
    23/02/2017
  • Rok
    28/03/2017
  • Odpiranje ponudb
    30/03/2017
  • Oddano
    12/06/2017
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville de Nice
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Naslov kupca
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Gospodarska panoga (glavna CPV)
37400000 Izdelki in oprema za šport
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
65,350.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
VDN-16-1622
Opis

La présente consultation est lancée suivant la procédure de l appel d offres ouvert en application des articles 25, 66, 67 et 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics.la consultation a pour objet: acquisition de 9 pistes d'escrime suite à la relocalisation provisoire du club situé au stade du Ray.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ville de Nice — direction des contrats publics / marchés publics
Poštni naslov: 45 rue Gioffredo
Kraj: Nice Cedex 4
Koda NUTS: FR823
Poštna številka: 06364
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.e-marches06.fr
Po elektronski pošti:
http://www.e-marches06.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/03/2017 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
65,350.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: CMI SARL escrime technologies
Poštni naslov: 1 rue Danton
Kraj: Besançon
Poštna številka: 25000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.