Publications Office of the EU
F-Melun: Vozila za intervencijsko ukrepanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Melun: Vozila za intervencijsko ukrepanje

  • Oddano
    10/10/2012
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144200 Vozila za intervencijsko ukrepanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
160,358.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
00928
Opis

Le présent marché porte sur la fourniture de cellules-dévidoirs automobiles (Ceda). Ces cellules sont destinées à acheminer des tuyaux de lutte contre l'incendie de gros diamètre sur des interventions très importantes afin de constituer des établissements d'alimentation entre le point d'eau et le point d'attaque.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not specified
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
160,358.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Maves
Poštni naslov: 2 rue Gabriel Bourdarias
Kraj: Venissieux
Poštna številka: 69200
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.