Publications Office of the EU
Livsmedel kaffe och te - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Livsmedel kaffe och te

  • Uverejnené
    08/02/2024
  • Rok
    20/02/2024
  • Odpiranje ponudb
    21/02/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03131100 Kava v zrnu
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
124,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
816/23
Opis

Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/02/2024 00:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
oznaka CPV

03131100 - Kava v zrnu

15842210 - Čokoladni napitki

15860000 - Kava, čaj in z njima povezani izdelki

15864000 - Pripravki na osnovi čaja ali maté čaja

15863000 - Čaj

Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
124,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Compass Group AB
Poštni naslov:
Kraj: SOLNA
Poštna številka: 17123
Krajina:
Uradno ime: Kahls Kaffe Aktiebolag
Poštni naslov:
Kraj: VÄSTRA FRÖLUNDA
Poštna številka: 42131
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.