Publications Office of the EU
Poljska-Boguszów-Gorce: Gozdarske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Boguszów-Gorce: Gozdarske storitve

  • Uverejnené
    19/10/2020
  • Rok
    19/11/2020
  • Odpiranje ponudb
    19/11/2020
  • Oddano
    11/01/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Kraj izvajanja
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Naslov kupca
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77200000 Gozdarske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
9,954,679.32 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,555,435.50 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
10
Referenčna številka ponudbe
SA.270.23.2020.ACH
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r., poz. 6 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz podwozu drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wałbrzych w roku 2021.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Skarb Państwa, PGL LP, Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Poštni naslov: ul. Miła 2
Kraj: Boguszów-Gorce
Koda NUTS: PL517
Poštna številka: 58-372
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Agnieszka Chlipała
Glavni naslov: http://www.walbrzych.wroclaw.lasy.gov.pl
Po elektronski pošti:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/11/2020 08:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.