Publications Office of the EU
Francija-Chelles: Storitve čiščenja stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Chelles: Storitve čiščenja stavb

  • Uverejnené
    12/10/2016
  • Rok
    16/11/2016
  • Odpiranje ponudb
    17/11/2016
  • Oddano
    27/12/2016
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ville de Chelles
Kraj izvajanja
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Naslov kupca
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911200 Storitve čiščenja stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,024,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,799,603.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
2016/S 197-355226
Opis

Entretien ménager des bâtiments communaux, des crèches et des écoles.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ville de Chelles
Poštni naslov: parc du Souvenir Emile Fouchard
Kraj: Chelles
Koda NUTS: FR102
Poštna številka: 77500
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Direction de la commande publique
Glavni naslov: http://www.chelles.fr
Po elektronski pošti:
https://marchespublics-ville-chelles.omnikles.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/11/2016 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.