Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Nakup službenih pasov, dodatkov in gumijevk - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Nakup službenih pasov, dodatkov in gumijevk

  • Uverejnené
    17/03/2022
  • Rok
    18/04/2022
  • Odpiranje ponudb
    19/04/2022
  • Oddano
    30/08/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Evropska agencija za mejno in obalno stražo (Frontex)
Kraj izvajanja
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
18420000 Pribor za oblačila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,000,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Frontex/2022/OP/154/ZB
Opis

Namen tega naročila je vzpostaviti zmogljivost Frontexa za pridobitev potrebnih količin osebne opreme, vključno z nekaterim nesmrtonosnim orožjem, ki ga bodo stalne enote uporabljale pri opravljanju svojih nalog. Ti uslužbenci bodo delali na zunanjih mejah schengenskega območja in v sosednjih državah, tako v zaprtih prostorih kot na prostem. Službeni pasovi in dodatki bodo uslužbencem omogočili izvajanje njihovih nalog na letališčih, mejnih prehodih, med pregledi na kraju samem, na morju, med letom in na zelenih mejah.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=10453
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/04/2022 11:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
2,000,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Marck et Balsan S.A.S
Poštni naslov: 74 rue Villebois Mareuil
Kraj: Gennevilliers
Poštna številka: 92230
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.