Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Izredni potniški prevoz - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Izredni potniški prevoz

  • Uverejnené
    05/08/2020
  • Rok
    07/09/2020
  • Odpiranje ponudb
    07/09/2020
  • Oddano
    12/10/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
OsloMet — storbyuniversitetet
Kraj izvajanja
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Naslov kupca
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60140000 Izredni potniški prevoz
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,500,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,500,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
20-03350
Opis

Delivery of passenger transport services with drivers for the university's employees. There will be a need for passenger transport services between study locations and to/from other destinations, mainly in Norway, for events and excursions such as seminars, study visits, activity days, etc.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aflczjetne&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/09/2020 12:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,500,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
3,500,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Unibuss Tur AS
Poštni naslov: Postboks 210 Alnabru
Kraj: Oslo
Poštna številka: 0614
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.