Publications Office of the EU
Romunija-Craiova: Zdravila z delovanjem na novotvorbe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Craiova: Zdravila z delovanjem na novotvorbe

  • Uverejnené
    07/02/2022
  • Rok
    10/03/2022
  • Odpiranje ponudb
    10/03/2022
  • Oddano
    12/04/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
S.C.ONCOLAB S.R.L.
Kraj izvajanja
NUTS code: RO411 Dolj
Naslov kupca
NUTS code: RO411 Dolj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
28,846,907.10 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
24,782,793.60 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
23
Referenčna številka ponudbe
22599572_2022_PAAPD1337123
Opis

ACHIZITIE MEDICAMENTE ONCOLOGIE
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:18

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: S.C.ONCOLAB S.R.L.
Nacionalna registracijska številka: 22599572
Poštni naslov: Strada: Marasti, nr. 16
Kraj: Craiova
Koda NUTS: RO411
Poštna številka: 200494
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: DAN LUNGULESCU
Glavni naslov: www.oncolabcraiova.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/03/2022 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.