Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Operacijska tehnika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Operacijska tehnika

  • Uverejnené
    26/04/2019
  • Rok
    30/05/2019
  • Odpiranje ponudb
    30/05/2019
  • Oddano
    26/08/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kraj izvajanja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33160000 Operacijska tehnika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,284,632.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,252,650.64 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
ZP-35/2019
Opis

Zamówienie podzielono na 7 pakietów:
Pakiet 1 — neuronawigacja chirurgiczna,
Pakiet 2 — ultrasonograf,
Pakiet 3 — aparaty EKG,
Pakiet 4 — respirator,
Pakiet 5 — licencja oprogramowania archiwizacji danych,
Pakiet 6 — piła i wiertarka z osprzętem,
Pakiet 7 — aparat do laseroterapii.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Nacionalna registracijska številka: 012298697
Poštni naslov: ul. Cegłowska 80
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL911
Poštna številka: 01-809
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Janusz Kurek
Glavni naslov: www.bielanski.bip-e.pl
Po elektronski pošti:
https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/05/2019 11:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.