Publications Office of the EU
Švedska-VÄNERSBORG: Naprave za psihološka testiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-VÄNERSBORG: Naprave za psihološka testiranja

  • Uverejnené
    14/05/2020
  • Rok
    12/06/2020
  • Odpiranje ponudb
    13/06/2020
  • Oddano
    02/09/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Västra Götalandsregionen
Kraj izvajanja
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Naslov kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33156000 Naprave za psihološka testiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
500,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
30,500,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
RS 2020-03304
Opis

Psykologiska tester

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afzmcghups&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/06/2020 00:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
500,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
30,500,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: CheckWare AS
Poštni naslov: Beddingen 8
Kraj: Trondheim
Poštna številka: 7014
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.