Publications Office of the EU
Poljska-Katowice: Storitve bolnišnic in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Katowice: Storitve bolnišnic in z njimi povezane storitve

  • Oddano
    15/11/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85110000 Storitve bolnišnic in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
581,932.80 PLN
Referenčna številka ponudbe
DK/113/2021
Opis

Wykaz świadczeń wymaganych przez Udzielającego zamówienia określa Załącznik nr 5 do SWKO. Szczegółowe warunki wykonywania świadczeń będących przedmiotem zamówienia określa wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWKO.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
581,932.80 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Joanna Borek
Poštni naslov: ul. Marcina Radockiego 294/1
Kraj: Katowice
Poštna številka: 40-645
Krajina: POL

Uradno ime: Zofia Pietruszka
Poštni naslov: ul. Modrzejowska 2/23
Kraj: Sosnowiec
Poštna številka: 41-200
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.