Publications Office of the EU
Izolacija in protipožarna zaščita - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Izolacija in protipožarna zaščita - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Uverejnené
    13/03/2026
  • Rok
    17/04/2026
  • Oddano
    24/06/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45321000 Termoizolacijska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
85,508.09 EUR
Referenčna številka ponudbe
PR1184129-3900-B
Opis

Izolacija in protipožarna zaščita - 70-00211-3900-21

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://vergabe.fraunhofer.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
85,508.09 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Prisma Bauisolierung GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Schönefeld
Poštna številka: 12529
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.